Мікробіологія і біотехнологія

 
У цій рубриці пропонуємо Вам купити обладнання для мікробіології та біотехнології.
Зокрема, в нашому асортименті Ви можете знайти ламінарна шафа 1 та 2 класу захисту, кнопкові реєстратори серії В WatchDog, мікробіологічні інкубатори, бактеріологічні аналізатори, люмінометри.
Ламінарна шафа забезпечує повний захист персоналу, продукту і навколишнього середовища.
Кнопкові реєстратори серії В WatchDog ідеально підходять для вантажних контейнерів або при необхідності моніторингу декількох ділянок. Доступні моделі з датчиком температури або температури/вологості. 
Мікробіологічні інкубатори з прямим нагрівом серії In-VitroCell ES NU-58xx призначені для створення оптимальних умов для росту клітинних культур in vitro: підвищеного вмісту СО2, вологості, гомогенної температури і стерильної атмосфери в камері.
Мікробіологічний аналізатор БакТрак +4300 автоматично реєструє зростання широкого спектра мікроорганізмів. Принцип дії приладу БакТрак +4300 заснований на методі вимірювання імпедансу. В останні роки даний метод швидко завоював ринок саме завдяки своїй універсальності і надійності.
Люмінометр Lumitester PD-20 простий у використанні, компактний і доступний за ціною прилад для моніторингу виробничого середовища. Він забезпечує швидку і просту перевірку бактеріальної контамінації та  вкрай легку можливість перевірки залишкового харчового забруднення виробничої лінії завдяки одночасному вимірюванню АТФ і АМФ.
 
 
 
 
 
 
Щоб замовити обладнання, залишайте заявку на нашому сайті або телефонуйте за контактним номером. Оперативна доставка по Україні гарантована. Звертайтесь, будемо раді допомогти!
 

Контакти

Гомогенізатори, ph метр, спектрофотометр, магнітна мішалка - Колізей 21
(основний офіс)

04119, Україна, Київська, Київ, вул. Зоологічна, будинок 4а, офіс 139

Пошук по сайту

Шукати

Наш каталог

Новини

Купуйте надійне кріоустаткування в компанії Колізей 21
04 грудня 2020 в 11:51

Шукаєте де придбати кріогенне устаткування? В компанії Колізей 21 є відмінні пропозиції для Вас! Кріообладнання включає в себе обладнання призначене для заморожування біоматеріалу, зберігання біоматеріалу і зберігання азоту…

 

Офіційний сайт

Колізей: Лабораторне обладнання

Колізей: Лабораторне обладнання

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create