Очищення і стерилізація

 
Якщо Вам необхідно стерилізатор повітряний купити Україна, пропонуємо ознайомитись з асортиментом цієї рубрики. 
Стерилізатор сухоповітряний представлений у каталозі нашої компанії. Їх використовують у будь-якій організації, де необхідна якісна стерилізація різного лабораторного та медичного обладнання. Забезпечує якісну повітряну стерилізацію, дезінфекцію та сушіння різних інструментів. Завдяки мікропоцесорному управлінні можна контролювати усі процеси. Температура стерилізації: 85, 120, 160, 200.
Також пропонуємо паровий стерилізатор. Паровий напівавтоматичний стерилізатор з вакуумним сушінням, економічний, простий і зручний в експлуатації, безпечний для навколишнього середовища. Призначений для стерилізації водяним насиченим паром під тиском виробів медичного призначення з металів, скла, гум, текстильних виробів, вплив пара на які не викликає зміни їх функціональних властивостей.
Крім того, у рубриці представлена лабораторна мийна машина. Високоефективні і надійні мийні машини Smeg реалізують повністю автоматичну мийку скляного і металевого інструментарію. Ефективна і дбайлива мийка гарантує чудові і стабільні результати дезінфекції більшості складних і делікатних матеріалів, знижуючи до мінімуму ризики ушкоджень.
 
 
 
 
 
Щоб зробити замовлення, залишайте заявку на нашому сайті або телефонуйте за контактним номером.  Доставку замовлень виконуємо по всій Україні.
 

Контакти

Гомогенізатори, ph метр, спектрофотометр, магнітна мішалка - Колізей 21
(основний офіс)

04119, Україна, Київська, Київ, вул. Зоологічна, будинок 4а, офіс 139

Пошук по сайту

Шукати

Наш каталог

Новини

Купуйте надійне кріоустаткування в компанії Колізей 21
04 грудня 2020 в 11:51

Шукаєте де придбати кріогенне устаткування? В компанії Колізей 21 є відмінні пропозиції для Вас! Кріообладнання включає в себе обладнання призначене для заморожування біоматеріалу, зберігання біоматеріалу і зберігання азоту…

 

Офіційний сайт

Колізей: Лабораторне обладнання

Колізей: Лабораторне обладнання

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create