Лабораторний млин ЛМТ-2

Лабораторний млин ЛМТ-2
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 22234947
 

Характеристики

Модель   ЛМТ - 2
Электропитание, В   220
Объем загрузочного бункера, мл   280
Объем емкости приемной, мл   250
Установленная мощность, Вт   550
Частота вращения рабочего органа, об/мин   10200
Влажность размалываемого продукта, %   Не более 20

Опис Лабораторний млин ЛМТ-2

Призначення і область застосування:

Млин призначений для подрібнення лабораторних проб зерна сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки з метою підготовки для подальшого визначення показників якості зерна. ЛМТ-2 застосовується в ПТЛ хлібоприймальних, борошномельних і зернопереробних підприємствах, лабораторіях ДХІ, в системі сільського господарства, селекційних і науково-дослідних організаціях, незалежних лабораторіях та інших організаціях, які займаються оцінкою якості сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки. Використовується млин при підготовці проб для визначення кількості і якості клейковини, «числа падіння», вмісту білка, а також інших показників, при визначенні яких потрібно розмел продукту по заданій крупності. Млин забезпечує розмел навішування зерна масою від 10 г до 100 г з заданим стабільним розміром частинок. Ситовий контроль подрібненого продукту не потрібно (сход сита N 067 не більше 1%, прохід сита N 38 не менше 60%). Млин оснащений змінними каліброваними ситами діаметром 0,8 і 1,0 мм.

опис:

Млин ЛМТ-2 складається з корпусу, на якому змонтована плита з циклоном. На плиті змонтована кришка, на якій встановлена воронка приймальня, а так же клапан. Порожнина плити містить обечайку, виконану у вигляді кільця з рискою по внутрішній стороні і сито. У порожнині плити, також, знаходиться крильчатка. Усередині корпусу на санчатах встановлений електродвигун, що приводить через клиноременную передачу в рух крильчатку. Вихідний продукт надходить, що надходить з воронки приймальні, підхоплюється потоком і через паз з отвором в кришці потрапляє в порожнину плити з крильчаткою. Під дією відцентрової сили, що додається крильчаткою, продукт відкидається на обечайку, набуваючи круговий рух. Під час руху по поверхні обичайки з рискою продукт подрібнюється і його частки, разом з повітрям через сито нагнітається в циклон. Після відділення від продукту, повітря через порожнину кришки витісняється в порожнині плити, де проходить для очищення через фільтри і викидається назовні. Подрібнений і відокремлений від повітря продукт надходить в ємність приймальню для збору подрібненого продукту.


Переваги млини лабораторної ЛМТ-2 над аналогами:

  • Виріб сертифікований на відповідність вимогам безпеки в системі УкрСЕПРО.
  • Наявність регульованого автоматичного дозування подається продукту дозволяє розмелюють продукт підвищеної вологості.
  • Наявність пристроїв самоочищення системи дозування, розмельних камери і продуктопроводу виключає змішування розмелюють проби з залишками попереднього зразка.
  • Приводний ремінь - багатошаровий, армований п'ятьма шарами синтетичних поліамідних ниток, практично не витягується і не вимагає регулярного натяжки.
  • Спеціальна форма крильчатки виключає її заклинювання при розуміли великого зерна (горох, кукурудза, соя).
  • Застосування спеціальної фільтрувальної тканини забезпечує ефективну очистку використовуваного повітря від пилу і виключає її виділення в робочий простір лабораторії.

Товари з рубрики - Напої і харчові продукти

 
 
 

Контакти

Гомогенізатори, ph метр, спектрофотометр, магнітна мішалка - Колізей 21
(основний офіс)

04119, Україна, Київська, Київ, вул. Зоологічна, будинок 4а, офіс 139

Пошук по сайту

Шукати

Наш каталог

Новини

Купуйте надійне кріоустаткування в компанії Колізей 21
04 грудня 2020 в 11:51

Шукаєте де придбати кріогенне устаткування? В компанії Колізей 21 є відмінні пропозиції для Вас! Кріообладнання включає в себе обладнання призначене для заморожування біоматеріалу, зберігання біоматеріалу і зберігання азоту…

 

Офіційний сайт

Колізей: Лабораторне обладнання

Колізей: Лабораторне обладнання

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create