Лабораторне обладнання: запущено нову версію сайту Колізей-XXI

Лабораторне обладнання: запущено нову версію сайту Колізей-XXI

Компанія "Колізей-XXI" відкриває оновлену версію сайту з детальним переліком і описом пропонованого лабораторного обладнання.

Залежно від поставленого завдання, Ви можете скористатися наступними розділами нашого сайту:

    * Алфавітний покажчик - тут Ви зможете вибрати обладнання, знаючи до якого виду воно відноситься (наприклад: б - лазні водяні, в - вологоміри, м - мікроскопи, с - спектрофотометри ...).
    * Каталог - тут зібрано все пропоноване нами устаткування, об'єднане в групи згідно свого призначення (загальне лабораторное обладнання, відбір проб і пробопідготовка, зважування, нагрів і охолодження, аналітичне обладнання ...).
    * Спеціалізовані лабораторії - в цьому розділі зібрано як спеціалізоване, так і загальне обладнання, що використовується для контролю якості в лабораторіях певної галузі (харчовій, контроль якості нафтопродуктів, будівельній і т.д.).
    * Виробники - наші партнери, чиє обладнання ми пропонуємо. Вибравши конкретного виробника зі списку, Ви зможете ознайомитися з його продукцією і підібрати те, що Вам необхідно.
    * Пошук - введіть у поле пошуку назву або тип приладу і все обладнання зі схожою назвою буде виведено у вигляді списку. Це найпростіший спосіб знайти потрібний прилад, якщо ви знаєте його назву!

На сьогоднішній день не всі розділи заповнені і не все лабораторне обладнання, яке ми можемо запропонувати, є на сайті, але ми продовжуємо роботу і сподіваємося, що з Вашою допомогою наш сайт стане тією відправною платформою, з якою Ви почнете оснащення своєї лабораторії!

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Контакти

Гомогенізатори, ph метр, спектрофотометр, магнітна мішалка - Колізей 21
(основний офіс)

04119, Україна, Київська, Київ, вул. Зоологічна, будинок 4а, офіс 139
  • +38 (044) 36423XX

Пошук по сайту

Шукати

Наш каталог

Новини

Рефрактометр лабораторний – нові позиції в асортименті!
30 листопада 2018 в 11:18

Наш інтернет-магазин пропонує вам придбати рефрактометр лабораторний за доступною ціною. В каталозі представлений великий асортимент такого обладнання, нещодавно були додані нові, ще більш функціональні позиції Ми намага…

 

Офіційний сайт

Колізей: Лабораторне обладнання

Колізей: Лабораторне обладнання

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create